Diese Stellenanzeige ist nicht mehr aktiv, daher ist eine Bewerbung darauf nicht mehr möglich.
Alternative Stellen: Berufskraftfahrer (m/w/d), Kierowca ciężarówki w transporcie lokalnym (m/w/d), Berufskraftfahrer (m/w/d) oder in unserem Stellenportal
Head
Wir stellen ein:
Kierowca ciężarówki w transporcie lokalnym (m/w/d)
  • Ort Gronau
  • Anstellungsart Vollzeit
  • Vertragsart Unbefristet
  • Gehalt 16,00 € - 17,50 € pro Stunde
  • Referenz-Id 1129-19
im Raum Gronau

My, firma SchmidtSchubert szukamy Ciebie jako kierowcy ciężarówki w transporcie lokalnym.

Naszym pracownikom z pracą u naszych klientów w Ahaus oferujemy BEZTERMINOWĄ UMOWĘ O PRACĘ z wynagrodzeniem zależnym od Twoich kwalifikacji od 16,00€ - 17,50€ za godzinę brutto.

Późniejsze PRZEJĘCIE przez firmę klienta.

Praca jako kierowca ciężarwki/kierowca zawodowy w lokalnym transporcie towarow w atrakcyjnych godzinach pracy od 6:00 do 15:30

Oferujemy:

Nasze motto brzmi: PRACOWNIK JEST WART WIECEJ! Stawiamy na ludzi, ponieważ nasi pracownicy są naszym najcenniejszym kapitałem.

  • Osobiste wstępne spotkanie w celu znalezienia najlepszej oferty związanej z możliwością pracy u naszych klientow
  • Terminową wypłatę wynagrodzenia
  • Możliwość uzyskania bezpośredniego kontraktu z naszym klientem
  • Możliwość kontaktu w języku polskim
  • Odzież roboczą
  • Equal-Pay (rowna płaca za taką samą pracę)
  • Płacę ustalonej stawki i dodatkow zmianowych tj.:

25% dopłaty za nocną zmianę, 50% dopłaty za niedzielę, 100% dodatku za święta, 25% dodatku za nadgodziny

  • Do 30 dni płatnego urlopu
  • Stałą bezterminową umowę o pracę na pełny etat
  • Świadczenia socjalne tj.:

Dodatek urlopowy (Urlaubsgeld), dodatek świąteczny  (Weihnachtsgeld), firmowy program emerytalny, 300€ prowizjii za polecenie każdego nowego pracownika do firmy SchmidtSchubert

Twoje zadania:

  • Obsługa stałych klientów (Każdego dnia powrót do domu)
  • Opróżnianie śmieciarką żółtych pojemników na śmieci
  • Lokalny transport towarów (bez noclegów)
  • Prowadzenie pojazdu przeznaczonego do kontenerów ustawionych i/lub rolowanych
  • Zgodność z obowiązującymi przepisami i normami bezpieczeństwa
  • Praca z przyczepami
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych i porządkówych pojazdu
  • Godziny pracy od 6:00 do 15:30

Wymagania

  • Ewentualne ukończenie szkolenia zawodowego jako kierowca zawodowy lub posiadanie porównywalnych kwalifikacji
  • Prawo jazdy kategorii CE lub C (ważna karta kierowcy)
  • Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność bezpiecznego manewrowania na ciasnych ulicach i parkingach
  • Znajomość obowiązujących przepisów i norm bezpieczeństwa
  • Dobra lokalna znajomość miasta, w którym jest praca
  • Znajomość obowiązujących przepisow ruchu drogowego

Jesteś niezadowolony/a z swojej obecnej pracy lub utknąłeś/aś zawodowo?

Prześlij nam swoje CV na nasz E-mail bewerbung@schmidtschubert.com lub

wyślij nam zdjęcie swojego CV na następujący numer WhatsApp 01709053197.

W razie jakichkolwiek pytań możesz również zadzwonić do naszego biura pod numer 02565/9138030 (rozmowa w języku niemieckim).

Czekamy na każdego kandydata i/lub rozmowę kwalifikacyjną.

Odwiedź nas w centrum Epe i rozpocznij z nami swoją nową karierę zawodową.

Opis stanowiska pracy:

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Miejsce pracy: Gronau

Zawód: Kierowca ciężarówki w transporcie lokalnym

Branża: Odbiór odpadów przemysłowych

Rodzaj umowy: Umowa na czas nieokreślony

Zarobki: od 16,00€ do 17,50€/h brutto

BENEFITS

  • Abschläge/Zuschläge
  • Betriebliche Altersvorsorge
  • Familienfreundlich
  • Urlaubsgeld
  • Weihnachtsgeld
  • Übernahmeoption
  • Work-Life-Balance