Diese Stellenanzeige ist nicht mehr aktiv, daher ist eine Bewerbung darauf nicht mehr möglich.
Alternative Stellen: Operator (m/w/d) maszyny produkcyjnej w Schöppingen, Pracownik produkcji m/w/d) Vollzeit/Teilzeit/520 €/Mini Job, Produktionsmitarbeiter (m/w/d) oder in unserem Stellenportal
Head
Wir stellen ein:
Operator (m/w/d) maszyny produkcyjnej w Schöppingen
  • Ort Schöppingen
  • Anstellungsart Vollzeit
  • Vertragsart Unbefristet
  • Gehalt 18,60 € - 19,10 € pro Stunde
  • Referenz-Id 1072-303
im Raum Schöppingen

My, firma SchmidtSchubert szukamy Ciebie jako operatora maszyn (m/w/d) .

Naszym pracownikom z pracą u naszych klientów w Schöppingen oferujemy BEZTERMINOWĄ UMOWĘ O PRACĘ z WYNAGRODZENIEM ZALEŻNYM OD TWOICH KWALIFIKACJI od 18,60€ - 19,10€ za godzinę brutto.

Późniejsze PRZEJĘCIE przez firmę klienta.

Oferujemy:

Oferujemy:

Nasze motto brzmi: PRACOWNIK JEST WART WIECEJ! Stawiamy na ludzi, ponieważ nasi pracownicy są naszym najcenniejszym kapitałem.

  • Osobiste wstępne spotkanie w celu znalezienia najlepszej oferty związanej z możliwością pracy u naszych klientow
  • Terminową wypłatę wynagrodzenia
  • Możliwość uzyskania bezpośredniego kontraktu z naszym klientem
  • Możliwość kontaktu w języku polskim
  • Odzież roboczą
  • Equal-Pay (rowna płaca za taką samą pracę)
  • Płacę ustalonej stawki i dodatkow zmianowych tj.:

25% dopłaty za nocną zmianę, 50% dopłaty za niedzielę, 100% dodatku za święta, 25% dodatku za nadgodziny

  • Do 30 dni płatnego urlopu
  • Stałą bezterminową umowę o pracę na pełny etat
  • Świadczenia socjalne tj.:

Dodatek urlopowy (Urlaubsgeld), dodatek świąteczny  (Weihnachtsgeld), firmowy program emerytalny, 300€ prowizjii za polecenie każdego nowego pracownika do firmy SchmidtSchubert

Twoje zadania:

  • Obsługa i monitorowanie maszyn
  • Rozpoznawanie i naprawianie błędów
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych
  • Konfigurowanie maszyn dla różnych produktów
  • Testowanie i zapewnianie dobrej jakości produktów
  • Monitorowanie i dokumentowanie danych dotyczących produkcji i kontroli jakości

Wymagania:

  • Profesjonalne szkolenie NIE JEST wymagane
  • Operator maszyn powinien być niezawodny i punktualnie pojawiać się na miejscu pracy, aby zachować bezproblemową ciągłość produkcji
  • Praca z ostrożnością i dokładnością, aby uniknąć błędów i zapewnić dobrą jakość produktów
  • Doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem, ponieważ operator maszyn szybciej dostosuje się do wymagań i procesów
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego jest wymagana
  • Dobre rozumienie techniczne pozwala na szybkie analizowanie i naprawianie błędów

Jesteś niezadowolony/a z swojej obecnej pracy lub utknąłeś/aś zawodowo?

Prześlij nam swoje CV na nasz E-mail bewerbung@schmidtschubert.com lub

wyślij nam zdjęcie swojego CV na następujący numer WhatsApp 01709053197.

W razie jakichkolwiek pytań możesz również zadzwonić do naszego biura pod numer 02565/9138030 (rozmowa w języku niemieckim).

Czekamy na każdego kandydata i/lub rozmowę kwalifikacyjną.

Odwiedź nas w centrum Epe i rozpocznij z nami swoją nową karierę zawodową.

Stellendetails

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Miejsce pracy: Schöppingen

Zawod: Operator maszyn (m/w/d)

Branża: Produkty spożywcze

Rodzaj umowy: Umowa na czas nieokreślony

Zarobki: od 18,60€/h brutto do 19,10€/h brutto