Diese Stellenanzeige ist nicht mehr aktiv, daher ist eine Bewerbung darauf nicht mehr möglich.
Alternative Stellen: Operator maszyn (m/w/d), Maschinenbediener (m/w/d), Maschinenbediener (m/w/d) 16,00 € Std-Lohn in Gronau oder in unserem Stellenportal
Head
Wir stellen ein:
Operator maszyn (m/w/d)
  • Ort Gronau
  • Anstellungsart Vollzeit
  • Vertragsart Unbefristet
  • Gehalt 15,35 € - 16,00 € pro Stunde
  • Referenz-Id 1213-23
im Raum Gronau

My, firma SchmidtSchubert szukamy Ciebie jako Operatora (m/ż/n) maszyn.

Naszym pracownikom z pracą u naszych klientów w Gronau oferujemy BEZTERMINOWĄ UMOWĘ O PRACĘ z wynagrodzeniem zależnym od Twoich kwalifikacji od 15,35€ - 16,00€ za godzinę brutto.

Późniejsze PRZEJĘCIE przez firmę klienta.

Jako operator (m/ż/n) maszyn możesz spodziewać się pracy w systemie trzy zmianowym (ranna, dzienna, nocna).

Oferujemy:

Nasze motto brzmi: PRACOWNIK JEST WART WIĘCEJ! Stawiamy na ludzi, ponieważ nasi pracownicy są naszym najcenniejszym kapitałem.

  • Osobiste wstępne spotkanie w celu znalezienia najlepszej oferty związanej z możliwością pracy u naszych klientów
  • Terminową wypłatę wynagrodzenia
  • Możliwość uzyskania bezpośredniego kontraktu z naszym klientem
  • Możliwość kontaktu w języku polskim
  • Odzież roboczą
  • Equal-Pay (równa płaca za taką samą pracę)
  • Płacę ustalonej stawki i dodatków zmianowych tj.:

25% dopłaty za nocną zmianę, 50% dopłaty za niedzielę, 100% dodatku za święta, 25% dodatku za nadgodziny

  • Do 30 dni płatnego urlopu
  • Stałą bezterminową umowę o pracę na pełny etat
  • Świadczenia socjalne tj.:

Dodatek urlopowy (Urlaubsgeld), dodatek świąteczny  (Weihnachtsgeld), firmowy program emerytalny, 500€ prowizji za polecenie każdego nowego pracownika do firmy SchmidtSchubert

Twoje zadania:

  • Operator maszyn odpowiedzialny jest za ustawianie, obsługę i monitorowanie maszyn stosowanych w przetworstwie i produkcji materiałow przemysłowych
  • Monitorowanie procesu prodykcyjnego w celu zapewnienia odpowiednich standardow jakosciowych produktu. Obejmuje to monitorowanie parametrw, takich jak kolor, miekkosc i tekstura
  • W razie wystąpienia problemow, operator maszyn musi umiec je zidentyfikowac i dostosowac ustawienia maszyny tak aby rozwiazac napotkany problem lub w razie potrzeby skontaktowac się z technikami zajmującymiu sie konserwacja danej maszyny
  •  Możliwość wystapienia wymagan dotyczacych gromadzenia danych produkcyjnych, prowadzenia dziennikow operacyjnych i przeprowadzania kontroli jakosci w celu zapewnienia zgodnosci z przepisami i normami jakosci

Wymagania:

  • Niezbedne jest zrozumienie sposobu dzizałania maszyn i procesu produkcyjnego
  • Dokladnosc i zdolnosc wykrywania malych problemow maja kluczowe znaczenie dla zapewnienia dobrej jakosci produktow
  • Dobra komunikacja i umiejetnosc pracy zespolowej
  • Gotowosc do pracy w systemie zmianowym (ranna, popołudniowa i nocna)

Jesteś niezadowolony/a z swojej obecnej pracy lub utknąłeś/aś zawodowo?

Prześlij nam swoje CV na nasz E-mail bewerbung@schmidtschubert.com lub

wyślij nam zdjęcie swojego CV na następujący numer WhatsApp +491709053197.

W razie jakichkolwiek pytań możesz również zadzwonić do naszego biura pod numer +492565 9138030 (rozmowa w języku niemieckim).

Czekamy na każdego kandydata i/lub rozmowę kwalifikacyjną.

Odwiedź nas w centrum Epe i rozpocznij z nami swoją nową karierę zawodową.

Stellendetails

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Miejsce pracy: Gronau

Zawód: Operator maszyn (m/ż/n)

Pracownik prodykcyjny (m/ż/n)

Branża: Przetworstwo tekstylow

Rodzaj umowy: Umowa na czas nieokreślony

Zarobki:  od 15,35€/h do 16,00€/h  brutto

BENEFITS

  • Dodatek urlopowy
  • Dodatek świąteczny
  • Opcja przejęcia
  • Prowizja/premia
  • Równowaga między życiem zawodowym, a prywatnym
  • Zakładowy program emerytalny
  • Ubranie robocze